Hakkımızda

OKUMAN Medikal Sistemler Ltd. Şti. 2010 yılında Ankara’ da uyku ve solunum bozuklukarı konusunda ticari hayatına başlamıştır. Kendisini sürekli geliştiren, eğitimli ve deneyimli satış, pazarlama, klinik destek ve teknik servis kadrosu ile ülkemizin en hızlı büyüyen ve en çok uyku merkezi kuran evde-bakım şirketi haline gelmiştir.

OKUMAN, sadece ticari bir şirket olmaktan çok, kullanıcı ve bayileri ile birlikte edindiği deneyimleri yaptığı workshoplar ile kullanıcı ve bayilerine aktararak, uyku teşhis ve tedavi cihazları konusunda farkındalıkları arttıran, bilgi ve deneyimleri paylaşan kurumsal bir yapıya ve anlayışa sahiptir.

OKUMAN, evde bakım ürünlerine ilaveten Ameliyathane, Yoğun Bakım, Yenidoğan, Kardiyoloji ve Kadın Doğum ile ilgili ürünler için Mindray firmasının yetkili Distribütörü’dür.

OKUMAN, kendi AR-GE ekibi tarafından tasarlanarak üretilen Anestezi Cihazları, Ameliyat Masaları, Ameliyat Lambaları, Hastabaşı Monitörleri, Yenidoğan Fototerapi Cihazları, Yenidoğan Radyant Isıtıcıları, Bebek Kuvözleri, Basınç Regülatörleri gibi pekçok farklı ürünü yurtiçi ve yurtdışında kullanıcılara sunmaktadır.

OKUMAN, bayi ve son kullanıcılara satış ve satış sonrası teknik destek vermek için Ankara merkez ofisi dışında İstanbul, İzmir, Konya ve Erzurum’da da bölge temsilcileri ile hizmet vermektedir.