ANA SAYFA HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


OKUMAN Medikal Sistemler A.Ş. 2010 yılında Ankara’da kurulmuştur.Uyku ve solunum bozuklukları teşhis ve tedavi cihazları ile ticari hayatına başlamıştır.Kendisini sürekli geliştiren ekibi ile ülkemizin en hızlı büyüyen ve en çok uyku merkezi kuran evde bakım şirketi haline gelmiştir.

OKUMAN, 2011 yılından itibaren kendi AR-GE ekibi tarafından tasarlanarak üretilen Anestezi Cihazları, Ameliyat Masaları, Ameliyat Lambaları, Hastabaşı Monitörleri, Yenidoğan Fototerapi Cihazları, Yenidoğan Radyant Isıtıcıları, Bebek Kuvözleri, Basınç Regülatörleri gibi pek çok farklı ürünü yurtiçi ve yurtdışında kullanıcılara sunmaktadır.


OKUMAN, 2016 yılı itibari ile Mindray firmasının PMLS (Patient Monitoring & Life Support) ürün grubunda Türkiye bölge distribütörlüğüne başlamıştır.

OKUMAN, bayi ve son kullanıcılara satış ve satış sonrası teknik destek vermek için merkez ofis Ankara olmak üzere Bursa, İstanbul, İzmir, Konya, Gaziantep ve Diyarbakır’da da bölge temsilcileri ile hizmet vermektedir.

Yakın zamanda sektöründe Avrupa’nın en büyük fabrikalarından birini ASO 2. Organize Sanayi bölgesinde faaliyete geçirip hem ürün çeşidini hem de çalışan kadrosunu daha da genişletecektir.

Misyonumuz : Ülkemiz, sağlık sektörü ve medikal sanayi alanında yerli üretimi artırarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak, dışa bağımlılığı azaltmak, gelişmeye ve yeniliklere açık şirket yapımız sayesinde hep daha iyiye ulaşmak ve azami müşteri memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz : Türkiye’de satışı yapılan fakat yerli üretimi olmayan tıbbi cihazları yerelleştirmek ve Türkiye’de üreterek bütün Dünya’ya ihracat yapabilen bir firma olmak.

Kalite Politikası 

Tüm OKUMAN Çalışanları;

  • Bütün sunulan ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetinin sağlanması
  • Ürün ve hizmetlerin sunulduğu her ülkenin yasa ve yönetmelikleriyle uyumlu kalite, güvenlik ve performans ihtiyaçlarının giderilmesi,
  • Kalite Yönetim Sistemi'nin (KYS) etkinliğinin sürekli geliştirilmesini taahhüt eder.

 

Yeni Kataloğumuzu Gördünüz mü?

KATALOĞU GÖRÜNTÜLE
Okuman Medikal Sistemler
Çevrimiçi
Okuman Medikal Sistemler

Merhabalar, Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz.

15:00
Whatsapp Sohbet